DÜNYANIN HER NOKTASINA BİR TIK KADAR YAKINSINIZ….

Sektörünüze özel tasarlanarak çizilmiş, kurumsal kimliğinizi ve markanızı yansıtacak, güncel teknoloji kullanılarak kodlanmış, mobil uyumlu, SEO altyapılı ve kendinizin yönetebileceği kurumsal web siteniz ile tüm Dünyaya hizmet vermeye başlayabilirsiniz.


Firmanızın faaliyetlerini, başarılarını, gücünü ve kapasitesini kurumsal web sitenizde gösterelim ve Dünyanın her bir noktasındaki potansiyel müşterilerinizin en kısa sürede sizinle iletişime geçmelerini sağlayalım.

Neden Weeb Tasarım?

Weeb, kalite politikası kapsamında ISO 9001 ve müşteri memnuniyeti kapsamında ISO 10002 sertifikalarına sahiptir. Weeb Tasarım ile çalışmaya başladığınızda Firmanıza özel tasarlanmış, teknolojisi güncel, mobil uyumlu, kurumsal bir web siteniz olur.

Yabancı Dil Desteği

Web sitenizi isterseniz ücretsiz otomatik çeviri ile istersenizde paket satın alarak tercüme ile her dile çevirebilirsiniz. 

Teknik Destek

Çevrimiçi teknik destek hizmetlerimiz ile her zaman yayınızdayız. Tüm sorularınızı bizlere sorabilirsiniz.

Hızlı Yönetim Paneli

Türkçe ara yüze sahip hızlı içerik girmenizi sağlayacak kısa yollar sağlayan yönetim paneli ile içeriklerinizi hemen eklemeye başlayabilirsiniz.

Kurumsal Alan Adı

ister şirketiniz ait alan adını kullanın isterseniz birlikte alan adınızı seçelim hemen kullanmaya başlayın.

Kurumsal E Posta

Size sunduğumuz özel hosting paketlerinin içinde yer alan Kurumsal E Posta adreslerini hemen kullanmaya başlayın.

Özel Hosting

Web Siteniz sadece kurumsal firmalara sunduğumuz ve sınırları belirli özel hosting ile SSL sertifikalı güçlü sunucularda yayınlanır

Bize Ulaşın

Tüm sorularınızı cevaplamak için sabırsızlanıyoruz. Bize her zaman ulaşabilirsiniz.

Weeb Tasarım bir Weeb Group Markasıdır.
Kurumsallaşmak isteyen firmaların, Dijital Dünyada yer almaları için teknolojinin tüm imkanlarını kullanan %100 yerli bir markadır.

1