Neden Weeb Tasarım?

Weeb, kalite politikası kapsamında ISO 9001 ve müşteri memnuniyeti kapsamında ISO 10002 sertifikalarına sahiptir. Weeb Tasarım ile çalışmaya başladığınızda Firmanıza özel tasarlanmış, teknolojisi güncel, mobil uyumlu, kurumsal bir web siteniz olur.

Yabancı Dil Desteği

Web sitenizi isterseniz ücretsiz otomatik çeviri ile istersenizde paket satın alarak tercüme ile her dile çevirebilirsiniz. 

Teknik Destek

Çevrimiçi teknik destek hizmetlerimiz ile her zaman yayınızdayız. Tüm sorularınızı bizlere sorabilirsiniz.

Hızlı Yönetim Paneli

Türkçe ara yüze sahip hızlı içerik girmenizi sağlayacak kısa yollar sağlayan yönetim paneli ile içeriklerinizi hemen eklemeye başlayabilirsiniz.

Kurumsal Alan Adı

ister şirketiniz ait alan adını kullanın isterseniz birlikte alan adınızı seçelim hemen kullanmaya başlayın.

Kurumsal E Posta

Size sunduğumuz özel hosting paketlerinin içinde yer alan Kurumsal E Posta adreslerini hemen kullanmaya başlayın.

Özel Hosting

Web Siteniz sadece kurumsal firmalara sunduğumuz ve sınırları belirli özel hosting ile SSL sertifikalı güçlü sunucularda yayınlanır

Özel ihtiyaçlara
özel çözümler

  • Web siteniz, markanızı en doğru şekilde yansıtmalıdır. Unutmayın ki web siteniz, markanızı dünyaya açtığınız alandır.

  • Web siteniz ziyaret edildiğinde, kısa sürede hangi sektörlere hizmet verdiğinizi, rakiplerinizden farklarınızı, vizyonunuzu vb. anlatabilmeli ve gücünüzü gösterebilmelidir.

  • Arama motorları istatistikleri, amacına uygun kullanılmayan ara yüzlerle oluşturulan web site ziyaretlerinin çok kısa olduğunu göstermektedir. Bu nedenle web sitenizin kullanıcı dostu olarak tasarlanması çok önemlidir.

  • Web siteniz günümüzde birçok kullanıcının tercih ettiği mobil cihazlara (tablet, akıllı telefon vb.) ve çözünürlüklere uyumlu tasarlanmalıdır.

Konsept Tasarımlar
1