Bizimle İletişime Geçin

Weeb

2006 yılında Yalova kurulan Weeb, uzun süre ticari unvan olarak Weeb Group ismini kullandı. Sektöre girdiği ilk yıllarda sadece web tasarım hizmeti veren Weeb, ileri teknoloji ürünü olan yazılımlar hazırlayarak konumu ve iş stratejilerini bu yöne çevirdi. "Bilgini Paylaş" ve "İyi Bir Gelecek Size İyi Gelecek" sloganlarıyla "Akademik Eğitim"ler vermeye başlayan Weeb, kısa zamanda binlerce öğrenciye ulaşarak sektörün ihtiyacı olan, sektörün ihtiyaçlarına göre bilgi sahibi olmuş nitelikli personel yetiştirme alanında eğitimler verdi. Siz de Weeb ile çalışmaya başladığınızda azalan iş yükünüz artan müşteri sayınız olacaktır. Hizmet ve eğitim sektöründe olan Weeb, size daha hizmet sunabilmek için her gün çalışıyor ve çalışanlarına eğitimler veriyor.

phone
İstanbul, Türkiye

Söğütlüçeşme Caddesi No: 60 / Kadıköy (Genel Merkez)

phone
destek@weebtasarim.com

Online Destek

phone
0 (850) 302 39 15

Her Gün 09:00 - 18:00

Sorularınızı Bize Gönderin

Lütfen Aşağıdaki bilgileri doldurarak bize ulaşınız.

Cevaplarınızı Telefonla ya da e-posta ile almak istediğinizi lütfen belirtiniz.

Weeb Tasarım!

2006 yılında yalova kurulan Weeb, uzun süre ticari ünvan olarak Weeb Group ismini kullandı. Sektöre girdiği ilk yıllarda sadece web tasarım hizmeti veren weeb, ileri teknoloji ürünü olan yazılımlar hazırlayarak konumu ve iş stratejilerini bu yöne çevirdi. "Bilgini paylaş" ve "iyi bir gelecek size iyi gelecek" Sloganlarıyla Akademik eğitimler vermeye başlayan Weeb, kısa zamanda binlerce öğrenciye ulaşarak sekörün ihtiyaçı olan, sektörün ihtiyaçlarına göre bilgi sahibi olmuş nitelikli personel yetiştirme alanında eğitimler verdi.

Duyarlı bir topluma katkı bizimle başlar. Sektörde, Türkiye’nin bir numaralı yazılım ve eğitim şirketi olmak, Sosyal sorumluluk projelerine destek vererek daha bilinçli bir toplum oluşmasına katkıda bulunmak.

Weeb Kredi Kartları
0 (850) 302 39 15

Her Gün 09:00 - 18:00

bilgi@weebtasarim.com

Çevrimiçi Destek

İstanbul, Kadıköy

Söğütlüçeşme Caddesi No: 60