Weeb Tasarım bir Weeb Group Markasıdır.
 

 

Weeb Group, "Web Tasarım, Yazılım ve Eğitim" alanlarında 14 yıldır hizmet vermektedir.
 

Bugüne kadar yurtiçi ve yurtdışında, farklı sektör ve büyüklükteki birçok firmaya web & mobil tabanlı teknolojik çözümler sunarak büyüme ve gelişmelerine katkıda bulunmuştur. 
 

Bu süreçte bilgiyi ve gelişen teknolojiyi takip ederek büyümüş ve çözüm ortağı olduğu firmalara entegre hizmet verebilmek için kendini sürekli geliştirmiştir.


Weeb Group "Weeb Tasarım" markasını yaratarak, sektörlerinde büyümeyi ve dünya pazarına açılmayı hedefleyen firmalarımızı dijital yönden rekabet edebilir konuma getirmeyi amaç edinmiştir.

 

Weeb Group

Özel ihtiyaçlara
özel çözümler

  • Web siteniz, markanızı en doğru şekilde yansıtmalıdır. Unutmayın ki web siteniz, markanızı dünyaya açtığınız alandır.

  • Web siteniz ziyaret edildiğinde, kısa sürede hangi sektörlere hizmet verdiğinizi, rakiplerinizden farklarınızı, vizyonunuzu vb. anlatabilmeli ve gücünüzü gösterebilmelidir.

  • Arama motorları istatistikleri, amacına uygun kullanılmayan ara yüzlerle oluşturulan web site ziyaretlerinin çok kısa olduğunu göstermektedir. Bu nedenle web sitenizin kullanıcı dostu olarak tasarlanması çok önemlidir.

  • Web siteniz günümüzde birçok kullanıcının tercih ettiği mobil cihazlara (tablet, akıllı telefon vb.) ve çözünürlüklere uyumlu tasarlanmalıdır.

Hazır Web Sitelerini İncele
1