yazılım

ZLUX

Kurulduğu günden bugüne yurtiçi ve yurtdışında birçok projenin aydınlatma çözümlerinde yer almıştır.

Projeleri arasında Rixos ve Hilton Otellerini, BİM ve KİPA’yı, Özyeğin ve İstanbul Şehir Üniversitelerini, Kazakistan Khan Shatry ve Kazakistan Astana Tren Garı vb. sayabiliriz.

Güncel en önemli ve en büyük projesi 3.İstanbul Yeni Havalimanı (IGA) aydınlatma projesidir.
Firmanın kurumsal web sitesi hazırlanarak yayına alınmış , ayrıca katalog tasarım ve sunum çalışmaları da gerçekleştirilmiştir.

Ürünler bölümü için 3D Modelleme , Render işlemleri ve fotometric çizimler gerçekleştirilmiştir.

 
yazılım
yazılım
yazılım
yazılım
yazılım
yazılım

Weeb Tasarım!

2006 yılında yalova kurulan Weeb, uzun süre ticari ünvan olarak Weeb Group ismini kullandı. Sektöre girdiği ilk yıllarda sadece web tasarım hizmeti veren weeb, ileri teknoloji ürünü olan yazılımlar hazırlayarak konumu ve iş stratejilerini bu yöne çevirdi. "Bilgini paylaş" ve "iyi bir gelecek size iyi gelecek" Sloganlarıyla Akademik eğitimler vermeye başlayan Weeb, kısa zamanda binlerce öğrenciye ulaşarak sekörün ihtiyaçı olan, sektörün ihtiyaçlarına göre bilgi sahibi olmuş nitelikli personel yetiştirme alanında eğitimler verdi.

Duyarlı bir topluma katkı bizimle başlar. Sektörde, Türkiye’nin bir numaralı yazılım ve eğitim şirketi olmak, Sosyal sorumluluk projelerine destek vererek daha bilinçli bir toplum oluşmasına katkıda bulunmak.

Weeb Kredi Kartları
0 (850) 302 39 15

Her Gün 09:00 - 18:00

bilgi@weebtasarim.com

Çevrimiçi Destek

İstanbul, Kadıköy

Söğütlüçeşme Caddesi No: 60