LG Türkiye<br />
 

LG Türkiye
 

LG Electronics, dünya çapında 100’den fazla ülkede 82.000 çalışanıyla faaliyet göstermektedir. Elektronik sektöründe, global dünyanın geleceğine yön veren en önemli şirketlerden biridir. LG Electronics Türkiye’ye çözüm ortağı olarak hizmet vermekteyiz. Bu kapsamda ,LG Türkiye’nin genel merkez ve sahadaki satış personeliyle birlikte, distribütör ve bayi ağına yönelik çeşitli yazılımlar gerçekleştirilmiştir. Bayi Yönetim, Uzaktan Eğitim ve Anket sistem yazılımları ile birlikte mobil uygulama geliştirilmiştir.
 

LG’nin Türkiye’deki tüm bayilerinin sipariş verebilecekleri, stok ve mal giriş detaylarını görebilecekleri kapsamlı bir “Bayi Yönetim Sistemi” hayata geçirilmiştir. LG Türkiye’nin bayileri ile iş ilişkilerini tek bir noktadan yürütebilmesi sağlanmış, geliştirilen raporlama servisi ile; stok değişikleri, bayi performansları, siparişler, ödeme takibi gibi birçok detay anlık olarak ölçümlenebilmiştir.
 

Anket Sistemi sayesinde ise Türkiye genelindeki satış personeline “anlık” olarak bildirimlerde bulunulabilmekte ve yine “anlık” olarak geri bildirim alabilmektedir. Bunun sonucunda LG Türkiye kısa sürede, sahadan aldığı geri bildirimlerle satışlarına yön verebilmekte ve satış performansını artırabilmektedir.
 

Uzaktan Eğitim Sistemi Türkiye genelindeki tüm personeline eğitim verebilmekte, kısa videolar göndererek yada canlı yayın yaparak etkileşimde bulunabilmektedir.