yazılım

LG Türkiye

LG Electronics, dünya çapında 100’den fazla ülkede 82.000 çalışanıyla faaliyet göstermektedir. Elektronik sektöründe, global dünyanın geleceğine yön veren en önemli şirketlerden biridir. LG Electronics Türkiye’ye çözüm ortağı olarak hizmet vermekteyiz.
  Bu kapsamda ,LG Türkiye’nin genel merkez ve sahadaki satış personeliyle birlikte, distribütör ve bayi ağına yönelik çeşitli yazılımlar gerçekleştirilmiştir. Bayi Yönetim, Uzaktan Eğitim ve Anket sistem yazılımları ile birlikte mobil uygulama geliştirilmiştir.

LG’nin Türkiye’deki tüm bayilerinin sipariş verebilecekleri, stok ve mal giriş detaylarını görebilecekleri kapsamlı bir “Bayi Yönetim Sistemi” hayata geçirilmiştir. LG Türkiye’nin bayileri ile iş ilişkilerini tek bir noktadan yürütebilmesi sağlanmış, geliştirilen raporlama servisi ile; stok değişikleri, bayi performansları, siparişler, ödeme takibi gibi birçok detay anlık olarak ölçümlenebilmiştir.

Anket Sistemi sayesinde ise Türkiye genelindeki satış personeline “anlık” olarak bildirimlerde bulunulabilmekte ve yine “anlık” olarak geri bildirim alabilmektedir. Bunun sonucunda LG Türkiye kısa sürede, sahadan aldığı geri bildirimlerle satışlarına yön verebilmekte ve satış performansını artırabilmektedir.

Uzaktan Eğitim Sistemi Türkiye genelindeki tüm personeline eğitim verebilmekte, kısa videolar göndererek yada canlı yayın yaparak etkileşimde bulunabilmektedir.
yazılım
yazılım

Weeb Tasarım!

2006 yılında yalova kurulan Weeb, uzun süre ticari ünvan olarak Weeb Group ismini kullandı. Sektöre girdiği ilk yıllarda sadece web tasarım hizmeti veren weeb, ileri teknoloji ürünü olan yazılımlar hazırlayarak konumu ve iş stratejilerini bu yöne çevirdi. "Bilgini paylaş" ve "iyi bir gelecek size iyi gelecek" Sloganlarıyla Akademik eğitimler vermeye başlayan Weeb, kısa zamanda binlerce öğrenciye ulaşarak sekörün ihtiyaçı olan, sektörün ihtiyaçlarına göre bilgi sahibi olmuş nitelikli personel yetiştirme alanında eğitimler verdi.

Duyarlı bir topluma katkı bizimle başlar. Sektörde, Türkiye’nin bir numaralı yazılım ve eğitim şirketi olmak, Sosyal sorumluluk projelerine destek vererek daha bilinçli bir toplum oluşmasına katkıda bulunmak.

Weeb Kredi Kartları
0 (850) 302 39 15

Her Gün 09:00 - 18:00

bilgi@weebtasarim.com

Çevrimiçi Destek

İstanbul, Kadıköy

Söğütlüçeşme Caddesi No: 60