yazılım

KARKİM

50 yıllık Kargroup bilgi, deneyim ve proje gücünü profesyonel kadrosu ile birleştiren KARKİM Yapı Kimyasalları; üretime 2011 Aralık ayında Gebze-Kocaeli'ndeki fabrikasında başlamıştır.

2014 Yılında Orhangazi-Bursa tesisini faaliyete geçiren firma 2019 yılında da Elazığ’da gerçekleştirmiş olduğu fabrika yatırımını faaliyete geçirmeyi hedeflemektedir.

Karkim ; son teknoloji ile ürettiği ürünlerini etkin Ar-Ge çalışmaları ile desteklemekte, sektörün ve tüketicilerin ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda, onlara konforlu, dayanıklı ve uzun ömürlü yaşam alanları yaratmada katkıda bulunmayı amaçlamaktadır.

Firmanın kurumsal web sitesi hazırlanmıştır.
yazılım
yazılım
yazılım
yazılım
yazılım

Weeb Tasarım!

2006 yılında yalova kurulan Weeb, uzun süre ticari ünvan olarak Weeb Group ismini kullandı. Sektöre girdiği ilk yıllarda sadece web tasarım hizmeti veren weeb, ileri teknoloji ürünü olan yazılımlar hazırlayarak konumu ve iş stratejilerini bu yöne çevirdi. "Bilgini paylaş" ve "iyi bir gelecek size iyi gelecek" Sloganlarıyla Akademik eğitimler vermeye başlayan Weeb, kısa zamanda binlerce öğrenciye ulaşarak sekörün ihtiyaçı olan, sektörün ihtiyaçlarına göre bilgi sahibi olmuş nitelikli personel yetiştirme alanında eğitimler verdi.

Duyarlı bir topluma katkı bizimle başlar. Sektörde, Türkiye’nin bir numaralı yazılım ve eğitim şirketi olmak, Sosyal sorumluluk projelerine destek vererek daha bilinçli bir toplum oluşmasına katkıda bulunmak.

Weeb Kredi Kartları
0 (850) 302 39 15

Her Gün 09:00 - 18:00

bilgi@weebtasarim.com

Çevrimiçi Destek

İstanbul, Kadıköy

Söğütlüçeşme Caddesi No: 60