Web Uygulamaları

social

Web Uygulamaları

İnternet ve İntranet gibi ağ kanalları üzerinden erişilen programlara Web uygulamaları adı verilir. Bu tanım, web tarayıcıları tarafından işletilebilen bir dille (örn. ASPX) yazılmış betikleri de kapsamaktadır.
Bilgisayarlarda ve tüm mobil cihazlarda tarayıcı sayesinde çalışır ve uygulamanıza istediğiniz her yerden erişebilirsiniz. Bu yönüyle web uygulamaları oldukça yaygınlık kazanması sağlanmıştır.
yazılım

Web Tabanlı Uygulamaların Avantajları Nelerdir?

Küçük bir örnekler vermek gerekirse, bir esnaf yaptığı işleri internet üzerinden açtığı bir sanal mağaza ile satışa sunup çok uzakta olan kitlelere ulaşabiliyor.

Daha kurumsal düşünürsek eğer, Firmalar web tabanlı uygulamalar sayesinde dağınık çalışma ortamlarına daha iyi uyum sağlayabiliyor ve merkez ofisten tüm denetimleri kolayca gerçekleştirebiliyor.

Ayrıca kullanıcılara Mac, Linux, PC kullanıcısı olarak değil de tümünü bir arada değerlendirebileceğiniz Tarayıcı (browser) kullanıcısı olarak yaklaşmanızı sağlar. Böylece uygulamanızı istemeniz halinde tarayıcısı olan herhangi bir cihaza sahip herkes kullanabilir. Ayrıca kullanıcıların programı kullanabilmesi için bir CD veya program kurması gerekmez. Yazılım yükseltmeye veya yama takibine vakit harcamazsınız. Güvenlik sorunlarını ve teknik detayları düşünmeniz gerekmez. Bunlar Weeb tarafından hazırlanarak gerek anında gerekse belli periyodlarla size sunulacaktır.

Günümüz mobil teknolojisinin geldiği noktayı ve mobil cihazlar üzerine kurulmuş olan browserların kapasitesini düşünürsek; herhangi bir ortamdan, her şart altında, çok az bir maliyetle işlerinizi yönetebilirsiniz. Bilgilerime ne zaman nereden ulaşabilirim sorununuz olmaz. Evde, işte, arabada, otelde… Kısaca bir web bağlantısı ve cihazınızın olduğu her yerde…

Web tabanlı uygulamalar böylelikle çalışanları, müşterileri, tedarikçileri bir arada buluşturur ve işletim sistemi, cihaz ayrımı yapmadan sorunsuzca hizmet sunulmasını sağlar.

Weeb Tasarım!

2006 yılında yalova kurulan Weeb, uzun süre ticari ünvan olarak Weeb Group ismini kullandı. Sektöre girdiği ilk yıllarda sadece web tasarım hizmeti veren weeb, ileri teknoloji ürünü olan yazılımlar hazırlayarak konumu ve iş stratejilerini bu yöne çevirdi. "Bilgini paylaş" ve "iyi bir gelecek size iyi gelecek" Sloganlarıyla Akademik eğitimler vermeye başlayan Weeb, kısa zamanda binlerce öğrenciye ulaşarak sekörün ihtiyaçı olan, sektörün ihtiyaçlarına göre bilgi sahibi olmuş nitelikli personel yetiştirme alanında eğitimler verdi.

Duyarlı bir topluma katkı bizimle başlar. Sektörde, Türkiye’nin bir numaralı yazılım ve eğitim şirketi olmak, Sosyal sorumluluk projelerine destek vererek daha bilinçli bir toplum oluşmasına katkıda bulunmak.

Weeb Kredi Kartları
0 (850) 302 39 15

Her Gün 09:00 - 18:00

bilgi@weebtasarim.com

Çevrimiçi Destek

İstanbul, Kadıköy

Söğütlüçeşme Caddesi No: 60