Seo Hizmetleri

Siz sadece Anahtar kelimenizi belirleyin

Arama motoru optimizasyonu, amacı web sitelerinin, arama motorlarının kriterlerine uygun hale getirilerek hedeflenen anahtar kelimelerde yükseltilmesidir. İngilizcede ve Türkçede kısaca SEO (Search Engine Optimization) olarak ifade edilmektedir. Bununla birlikte arama motorları, arama sonuçlarını listelerken algoritmik bir yapı kullanmaktadır. Bu nedenle weeb geliştiricileri sizin için hazırladıkları sayfaları bu ayrıntıya dikkat ederek oluştururlar. İnternetin ekonomik anlamdaki gücünün artması neticesinde hızla yaygınlaşmaya başlamıştır. Adwords ile SEO uygulamaları arasındaki fark, Adwords tıklamaya dayalı ödeme alır, SEO uygulamaları ise marka bilinci kapsamında uzun vade uygulanır ve uygulama öncesinde tek sefer ödeme yapılır.
social

Organik

SEO uygulamalarında başarıyı yakalayan firmalar arama sonuçlarında yer alır ve hedef kitlesinin %70’ne daimi olarak ulaşır.

Adwords

Adwords ile reklam veren firmalar hedef kitlesinin %30’na ulaşır ve bütçeye dayalı gösterim uygulanır.

solutions

Hedef kitleniz Türkiye ise en çok çalışma yapılması gereken arama motorlarının başında Google gelmektedir. Google arama motoru yanı sıra Yahoo ve Yandex Türkiye’de çalışma yapılması gereken arama motorlarıdır.

Weeb Tasarım!

2006 yılında yalova kurulan Weeb, uzun süre ticari ünvan olarak Weeb Group ismini kullandı. Sektöre girdiği ilk yıllarda sadece web tasarım hizmeti veren weeb, ileri teknoloji ürünü olan yazılımlar hazırlayarak konumu ve iş stratejilerini bu yöne çevirdi. "Bilgini paylaş" ve "iyi bir gelecek size iyi gelecek" Sloganlarıyla Akademik eğitimler vermeye başlayan Weeb, kısa zamanda binlerce öğrenciye ulaşarak sekörün ihtiyaçı olan, sektörün ihtiyaçlarına göre bilgi sahibi olmuş nitelikli personel yetiştirme alanında eğitimler verdi.

Duyarlı bir topluma katkı bizimle başlar. Sektörde, Türkiye’nin bir numaralı yazılım ve eğitim şirketi olmak, Sosyal sorumluluk projelerine destek vererek daha bilinçli bir toplum oluşmasına katkıda bulunmak.

Weeb Kredi Kartları
0 (850) 302 39 15

Her Gün 09:00 - 18:00

bilgi@weebtasarim.com

Çevrimiçi Destek

İstanbul, Kadıköy

Söğütlüçeşme Caddesi No: 60