yazılım

KARGROUP

Kargroup 1969 yılından günümüze hazır beton, agrega, asfalt, kireç, yapı kimyasalları , prefabrik beton elemanları üretiminin yanında gayrimenkul sektöründe de faaliyet göstermektedir.Yıllık 2,5 Milyon m3 beton ve 6 Milyon ton agrega üretimi bulunan grup, yaklaşık 1000 çalışanıyla 50 yıldır Türkiye’nin önde gelen gruplarındandır.

KİBSAŞ firması ile de yıllar itibariyle İSO 500 listesinde yer almıştır.

Group 2018 Yılında 180 Milyon TL yatırım gerçekleştirmeyi hedeflemiştir. Bu kapsamda Pendik lokasyonunda Edonia Garden Konut Projesi’ne ve Elazığ’da Karkim Yapı Kimyasalları fabrika yatırımına start vermiştir.

Firmanın kurumsal web sitesi hazırlanmıştır.
yazılım
yazılım
kar group
kar group

Weeb Tasarım!

2006 yılında yalova kurulan Weeb, uzun süre ticari ünvan olarak Weeb Group ismini kullandı. Sektöre girdiği ilk yıllarda sadece web tasarım hizmeti veren weeb, ileri teknoloji ürünü olan yazılımlar hazırlayarak konumu ve iş stratejilerini bu yöne çevirdi. "Bilgini paylaş" ve "iyi bir gelecek size iyi gelecek" Sloganlarıyla Akademik eğitimler vermeye başlayan Weeb, kısa zamanda binlerce öğrenciye ulaşarak sekörün ihtiyaçı olan, sektörün ihtiyaçlarına göre bilgi sahibi olmuş nitelikli personel yetiştirme alanında eğitimler verdi.

Duyarlı bir topluma katkı bizimle başlar. Sektörde, Türkiye’nin bir numaralı yazılım ve eğitim şirketi olmak, Sosyal sorumluluk projelerine destek vererek daha bilinçli bir toplum oluşmasına katkıda bulunmak.

Weeb Kredi Kartları
0 (850) 302 39 15

Her Gün 09:00 - 18:00

bilgi@weebtasarim.com

Çevrimiçi Destek

İstanbul, Kadıköy

Söğütlüçeşme Caddesi No: 60