yazılım

CAMYAPI

1999 Yılında kurulan firma cam sektörünün lider firmaları arasındadır. Gebze’de toplam 27.000 m2 kapalı alana sahip iki ayrı fabrikasında son teknoloji makinalarıyla yurtiçi ve yurtdışı birçok büyük projede çözüm ortağı olarak yer almıştır.

Projeleri arasında Bakü Olimpiyat Stadı, Al Wakrah Stadium (Katar), The Mandarins , Koç Üniversitesi, Akasya AVM, Meseum Building (New York), Microsoft Technology Center (Israel) , Türkmenistan Havalimanı, Duşanbe Havalimanı (Tacikistan), Hanoi Airport (Vietnam) vb. sayabiliriz.

Güncel en önemli ve en büyük projesi 3.İstanbul Yeni Havalimanı (IGA) projesidir.

Firmanın kurumsal web sitesi yanında tanıtım filmi hazırlanmıştır.
yazılım
yazılım
yazılım

Weeb Tasarım!

2006 yılında yalova kurulan Weeb, uzun süre ticari ünvan olarak Weeb Group ismini kullandı. Sektöre girdiği ilk yıllarda sadece web tasarım hizmeti veren weeb, ileri teknoloji ürünü olan yazılımlar hazırlayarak konumu ve iş stratejilerini bu yöne çevirdi. "Bilgini paylaş" ve "iyi bir gelecek size iyi gelecek" Sloganlarıyla Akademik eğitimler vermeye başlayan Weeb, kısa zamanda binlerce öğrenciye ulaşarak sekörün ihtiyaçı olan, sektörün ihtiyaçlarına göre bilgi sahibi olmuş nitelikli personel yetiştirme alanında eğitimler verdi.

Duyarlı bir topluma katkı bizimle başlar. Sektörde, Türkiye’nin bir numaralı yazılım ve eğitim şirketi olmak, Sosyal sorumluluk projelerine destek vererek daha bilinçli bir toplum oluşmasına katkıda bulunmak.

Weeb Kredi Kartları
0 (850) 302 39 15

Her Gün 09:00 - 18:00

bilgi@weebtasarim.com

Çevrimiçi Destek

İstanbul, Kadıköy

Söğütlüçeşme Caddesi No: 60