Proje Detay

Web Tasarım
WEEB ADMIN

Weeb Admin
HTML Yönetim Paneli

Her Zaman Güncel
Binlerce Weeb Admin kullanıcı değişen SEO tekniklerine uygun ve her zaman güvenilir olan sürümleri ücretsiz ve otomatik alır.

Ekonomik
ister bireysel isterseniz bayilik anlaşması yapın Weeb Admin rakiplerine göre size fiyat avantajı sağlayacaktır. Ekonomik olması yanısıra fiyat performans grafiğininde oldukça iyi olduğunu göreceksiniz.

Her Zaman Tam Destek
Weeb Admin'la çalışmaya başladığınızda artık yanlız değilsiniz. Weeb Admin kendi bünyesinde eğitimler verdiği deneyimli kadrosu size destek için  her zaman hazır. Yapılan memnuniyet anketleri %98,5 Olumlu sonuçlandı. Sizde Weeb Admin dünyasına davetlisiniz ve artık yalnız değilsiniz.

Seo Yönetimi
Weeb Admin, Gelişmiş dinamik XML site haritasını Google sunucularına otomatik gönderir içerikleriz anında Google arama sonuçlarında indexlenir.

Sadece HTML dilini Kullanın
Weeb Admin sayesinde kendi istediğiniz yönetim panelini oluşturabilirsiniz. Haftalarca beklemeye ve çok yüksek ücretler ödemeye artık gerek yok.

Weeb Tasarım!

2006 yılında yalova kurulan Weeb, uzun süre ticari ünvan olarak Weeb Group ismini kullandı. Sektöre girdiği ilk yıllarda sadece web tasarım hizmeti veren weeb, ileri teknoloji ürünü olan yazılımlar hazırlayarak konumu ve iş stratejilerini bu yöne çevirdi. "Bilgini paylaş" ve "iyi bir gelecek size iyi gelecek" Sloganlarıyla Akademik eğitimler vermeye başlayan Weeb, kısa zamanda binlerce öğrenciye ulaşarak sekörün ihtiyaçı olan, sektörün ihtiyaçlarına göre bilgi sahibi olmuş nitelikli personel yetiştirme alanında eğitimler verdi.

Duyarlı bir topluma katkı bizimle başlar. Sektörde, Türkiye’nin bir numaralı yazılım ve eğitim şirketi olmak, Sosyal sorumluluk projelerine destek vererek daha bilinçli bir toplum oluşmasına katkıda bulunmak.

Weeb Kredi Kartları
0 (850) 302 39 15

Her Gün 09:00 - 18:00

bilgi@weebtasarim.com

Çevrimiçi Destek

İstanbul, Kadıköy

Söğütlüçeşme Caddesi No: 60