Proje Detay

Web Tasarım
MATRIC

Öğrenci Yönetim Sistemi Nedir?

Daha çok dersanelerde ve kurslarda kullanılan, öğrencinin devamsızlık,not bilgilerini kontrol eden sisteme verilen addır.

Öğrenci Yönetim Sistemi, öğrencilerin ders öncesi çalışmasını zorunlu hale getiren,verilen ödevleri yapıp göndermeleri sağlayan bir yazılımdır.

Weeb Matric Nedir?

Weeb firması olarak bünyemizde Akademi bölümünün yanı sıra Yazılım ve Web Tasarım bölümlerimizde bulunmaktadır. Kendi bünyemizde geliştirdiğimiz Matric Öğrenci Sistemi sayesinde öğrencilerimize özel bir platform oluşturuyoruz.

Göndermiş olduğunuz ödevler hem dersinize giren hoca hem de aynı branşta farklı bir hoca tarafından değerlendiriyor ve ortalaması alınıyor. Kurs sonunda var olan barajı geçemezseniz öğrenemediğiniz anlamına geldiğinden sertifika vermiyoruz. Eğer çok fazla bir devamsızlığınız yoksa ve verilen proje ödevlerini yapmışsanız ücretsiz grup tekrarı hakkı sağlıyoruz.

Bu platform sayesinde öğrencilerimizin başarılarını ölçüyor ve sürekli takip ediyoruz. Derse her geldiğinizde açtığınız sistem sayesinde yoklamanız online olarak alınıyor. Almış olduğunuz eğitimlerle ilgili hocalarımız her hafta sizlere proje ödevi veriyor ve yapmış olduğunuz ödevleri Matric Sistemi üzerinden gönderiyorsunuz.

Matric öğrenci Sisteminin bir diğer önemli yanı ise mesaj sistemi, bu sistem sayesinde kursunuz bitse dahi sistem üzerindeki devamlılığınız sürüyor. İlerleyen zamanlarda kafanıza takılan bir kısım olursa bizlere ve hocanıza mesaj atabiliyorsunuz.

Atılan mesajlara gün içerisinde dönüş sağlanıyor. Sistem üzerinden online sınavlara katılarak kendinizi daha fazla geliştiriyor, tekrar yapıyor ve eksik olan kısımları daha net görebiliyorsunuz. Yine bu sistem üzerinden diğer öğrencilerin yaptığı çizimlere bakabiliyor ve puan verebiliyorsunuz. Matric Öğrenci Sistemi sayesinde öğrenmiş olduğunuz konuları sağlıklı bir şekilde pekiştirebiliyorsunuz.

Weeb Tasarım!

2006 yılında yalova kurulan Weeb, uzun süre ticari ünvan olarak Weeb Group ismini kullandı. Sektöre girdiği ilk yıllarda sadece web tasarım hizmeti veren weeb, ileri teknoloji ürünü olan yazılımlar hazırlayarak konumu ve iş stratejilerini bu yöne çevirdi. "Bilgini paylaş" ve "iyi bir gelecek size iyi gelecek" Sloganlarıyla Akademik eğitimler vermeye başlayan Weeb, kısa zamanda binlerce öğrenciye ulaşarak sekörün ihtiyaçı olan, sektörün ihtiyaçlarına göre bilgi sahibi olmuş nitelikli personel yetiştirme alanında eğitimler verdi.

Duyarlı bir topluma katkı bizimle başlar. Sektörde, Türkiye’nin bir numaralı yazılım ve eğitim şirketi olmak, Sosyal sorumluluk projelerine destek vererek daha bilinçli bir toplum oluşmasına katkıda bulunmak.

Weeb Kredi Kartları
0 (850) 302 39 15

Her Gün 09:00 - 18:00

bilgi@weebtasarim.com

Çevrimiçi Destek

İstanbul, Kadıköy

Söğütlüçeşme Caddesi No: 60